Pro hledání na webu použijte tento formulář:

Kosmetika

Profesionálně vyškolený personál, odborně vybere ošetení určené přímo pro typ Vaší pokožky a dle finančních možností klienta, sestaví individuální program a výběr kosmetiky. Kosmetické ošetření se pohybuje řádově od 350 - 1500Kč dle výběru kosmetiky a náročnosrti klienta.V našem salonu provádíme kosmetické ošetření profesionální kosmetikou značky:


 

TIMEXPERT MICRO-DERMOXINE

- na obličej
- kosmetická alternatíva účinnější než mikro-injekce

 

Inspirace chirurgií. Timexpert s Micro-Dermoxinem je prvním globálním ošetřením proti vráskám, které zmírňuje stahy pokožky, vyplňuje výrazové linie a vyhlazuje vrásky. Díky svému exkluzivnímu složení založeném na vysoké koncentraci Micro-Dermoxinu a výtažku ze sojových semínek je Timexpert srovnatelnou možností v boji proti vráskám jako botoxové injekce a kolagen. Timexpert s Micro-Dermoxinem omlazuje výraz obličeje již během jednoho sezení.

Doporučeno pro:

 • Zákaznice, které si přejí odstranit vrásky a výrazové linie bez chirurgického zásahu.
 • Jako dokonalý doplněk k mikro-infiltracím.
 • Prodlužuje jejich efekt bez nutnosti dalších zákroků.
 • Zabraňuje vzniku dalších vrásek.
 • Vhodný v jakékoliv roční době.

 

 


POKROČILÝ PROGRAM PRODLOUŽENÍ MLÁDÍ

Excel Therapy O2 - / sada / G592002 /

Obsah sady:

Optimalage - Pleťové sérum 5 x 3 ml.

Přípravek s vysokou koncentrací MPC-Advanced komplexu a Life-Cytoxygenu. Hloubkově pokožku okysličuje a ideálně hydratuje. Pleť po ošetření „lépe dýchá“. Aplikuje se pomocí jemné masáže na obličej, krk a dekolt.

Dx-02 Performance - Pleťový masážní krém 20 ml.

Extra jemný krém pro masáž obličeje. Optimalizuje vlastní obranyschopnost a regulaci funkcí pleti. Navíc obsahuje kyselinu hyaluronovou, která intenzivně a trvale pokožku hydratuje.

Age-Guard Patch - Pleťová maska 5 ks.

Inovační pleťová maska na bázi pevného hydro-gelu. Okamžitě přináší pleti extrémní komfort. Viditelně zmírňuje výrazové linie, vrásky a další známky stárnutí. Díky své specifické formě představuje tato maska na trhu jedinečný produkt. Jedná se o hydro-gelovou náplast, která díky jedinému pohybu profesionální kosmetičky dokonale přilne k obličeji a krku.

Continuous Defense - Esenciální omlazující emulze 50 ml.

Lehká, snadno vstřebatelná emulze představuje poslední krok ošetření. Přináší skutečnou ochranu pleti: účinně koriguje hlavní známky stárnutí. Její působení je doplněno kyselinou hyaluronovou.Sada obsahuje přípravky na 5 ošetření.


 

TIMEXPERT MICRO-DERMOXINE

 

- na oční okolí
- kosmetická alternatíva účinnější než mikro-injekce

Mrkání, úsměv, mhouření očí....denně provádíme tisíce gest, které zanechávají na pokožce obličeje a v oblasti očního okolí stopy v podobě malých vrásek. Společně s masážní technikou TIME MASSAGE očního okolí viditelně zmírňuje vrásky a výrazové linie, napomáhá řešit problémy v oblasti očního okolí - nafialovělé zabarvení a váčky pod očima. Odstraňuje projevy únavy a drobné kosmetické defekty na pokožce. Neutralizuje kožní kontrakce a vyplňuje vrásky. Přípravky působí jako skutečná "kosmetická injekce". Dermatologicky a oftalmologicky testováno. Vhodné i pro osoby používající kontaktní čočky.

Doporučeno pro:

Pro zákaznice, které chtějí oddálit chirurgický zásah.
Vhodné po operaci očních víček.
Zmírňuje hloubku výrazových vrásek.
Zabraňuje vzniku dalších vrásek. 
Vhodné v jakékoli roční době.


PURE T SKIN

- rovnováha pro mastnou pleť, čistota pro aknózní pleť

Exkluzivní účinky Pure & Mat Difference PURE T SKIN dodává pleti matný, jednotný, čistý vzhled bez komedonů. Kromě toho zabraňuje tvorbě akné, vyrovnává úroveň hydratace a mastnoty. Dokonalá kombinace různých složek, které v souladu s přírodou poskytují řešení pro mastnou pleť nebo pro problematickou aknózní pleť: Epicutin TT, Sepicontrol A5 a Triclosan. Přípravky nejsou parfémovány.

Doporučeno pro:

 • Mastnou a aknózní pleť (specifické přípravky), pleť jakéhokoliv věku, lesknoucí se pleť, mladé i dospělé s problémy s akné, jakoukoliv roční dobu.

 


 

SO.DELICATE

- zklidňuje a posiluje citlivou a snadno reagujíci pleť.


Okamžitě odstraňuje pocit podráždění nebo napětí pleti, navrací rovnováhu a příjemný pocit. Obličej znovu získá svůj mladistvý vzhled a krásu. Pleť je dokonale hydratovaná, jasná a prozářená.

Doporučeno pro:

 • Extrémně citlivou pokožku.
 • Již po prvním ošetření je pleť viditelně zklidněná.
 • Zmírňuje zánětlivé projevy.

WHITENCARE

- pleť světlá, chráněná a zářivá

WHITENCARE je ošetření s bělícím efektem, které pleti dodává zářivý vzhled a zároveň jednotný vzhled pleti s intenzivní a nepravidelnou pigmentací. WHITENCARE nabízí maximální ochranu proti slunečním efektům, kontaminací nebo prudkým změnám teplot. Zvyšuje odolnost pleti a působí proti volným radikálům. Obsahuje Absorbyl PM, sluneční filtry a Glycyrrhetinic Acid kombinovaný v různých kosmetických formách (gel, emulze, krém), které se přizpůsobují různým typům pleti.

Doporučeno pro:

 • Všechny typy pleti s našedlým tónem.
 • Pleť citlivou nebo vystavovanou vnějším agresím a změnám teplot.
 • Pleť jakéhokoliv věku.
 • Období s extrémními teplotami jako je léto a zima.

Sjednocení tónů pleti.

 • Vhodné pro dehydrovanou pleť se známkami stárnutí.
 • Maximální relaxaci a pohodu.


 

EXCEL THERAPY RENACER

- inteligentí buněčná kosmetika

Od narození jsou cytokiny, které se nacházejí v našem organismu, klíčové pro vlastní regulaci pokožky. Jedná se o „inteligentní“ buňky schopné zjistit nedostatky pleti a aktivovat v buňkách mechanismy potřebné pro jejich napravení. Postupným stárnutím se cytokiny přítomné v epidermis poškozují a objevují se první známky stárnutí. Přípravky EXCEL THERAPY obsahují jedinečný komplex biologicky aktivních cytokinů, které působí dle momentálních potřeb a dle konkrétního typu pleti, podporující její vlastní regulaci a ochranu, aby tak pleť získala mladší, krásný a zdravý vzhled.

Doporučeno pro:

 • Všechny typy pleti vyžadující komplexní ošetření pro udržení zdravého a krásného vzhledu.
 • Pleť od 25 let.
 • V jakékoliv roční době, kdy je třeba stimulovat mechanismy vlastní regulace pleti.

 

 

PRIVILEGE SPA THERAPY PERLA

- tělo
- magický klid měsíce

Od nepaměti byly perly vysoce ceněny nejen jako šperk, ale také pro své vlastnosti “katalyzátora života”. Zvláště tradiční čínská medicína využívá vysoce hodnotných minerálů, proteinů a aminokyselin, obsažených v prášku z perel. SPA THERAPY PERLA kombinuje rafinované ošetření obličeje s příjemnou péčí o celé tělo. Maximální relaxace a pohoda, která: přináší intenzivní hydrataci, dodává větší pevnost a tonus, zlepšuje okysličení pokožky - detoxikační účinek, zvyšuje jemnost a pružnost pleti, díky obsahu vzácné perleti zvýrazní krásu.

 

 


 

FOR MEN PROFESIONÁLNÍ PÉČE

- komfort a účinnost pto pleť mužů

Přípravky na bázi přírodních složek jako je míza z břízy, výtažek z olivových listů, vitamin C nebo výtažek ze Saké, které pleti mužů poskytují komfort. Lehké textury a snadné vstřebávání, aby každodenní péče o pleť byla co nejpohodlnější, nejpříjemnější a nejjednodušší. Professional Shave, Professionale Balance a Professional Anti-Fatigue Express, tři kategorie přípravků pro řešení každodenních problémů pleti mužů: podráždění po holení, dehydratace a známky únavy.

Doporučeno pro:

 • Muže, kteří chtějí vypadat dobře a stejně tak se i cítit.
 • Pokožku, která trpí každodenním holením, dehydratací a únavou.
 • Jakoukoliv roční dobu.
 • Muže jakéhokoliv věku.

 

TIMEXPERT LIFT

firma Germaine de Capuccini docílila posledního převratného objevu v oblasti kosmetického liftingu. Ošetření založené na odstranění jednoho z nejzjevnějších příznaků, které doprovází stárnutí a jež ženy nejvíce znepokojuje: ztráta pleťového objemu, která způsobuje, že původní rysy obličeje povolují. S přibývajícím věkem se síť adipocytů, která tvoří objem obličeje, vyprazdňuje a deformuje. Ochablost tkáně způsobuje, že se rysy obličeje mění a úplně ztrácejí svou harmonii.

Řada inspirovaná jednou z nejběžnějších technik kosmetické chirurgie, TIMEXPERT LIFT zhušťuje pleť těch partií obličeje, které to potřebují, a přitom na každý typ obličeje působí jedinečně a individuálně. TIMEXPERT LIFT: PROPORCE KRÁSY

Receptury této řady jsou založeny na dvou účincích zaměřujících se na inovační a účinné působení na nejzjevnější příznaky stárnutí pleti:

 • Účinek “lipo-filling”:

Každá anatomie pleti je odlišná a má svůj osobitý způsob stárnutí, proto ani potřeby zpevňování nejsou vždy stejné. Kombucha, známá jako „houba dlouhověkosti“, je schopná vyplnit objem prostřednictvím vytváření adipocytů v místech, která je postrádají, čili tam, kde to obličej potřebuje. Navíc stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu, a tak zaručuje optimální soudržnost tkání a intenzivní zpevnění kůže.

 • Účinek “hydro-filling:

Díky novému komplexu extrahovaného ze sezamových semínek se vrásky vyplňují a pleť je hloubkově hydratována, čímž se překvapivě během několika málo minut vyhladí. Zároveň má tento silný derivát sezamu okamžitý vypínací účinek. Ovál obličeje získává obnovený vzhled, znatelně pevný a opětovně vykreslený.

 


Kosmetické a nehtové studio Black Jack   |   tel: +420 777 247 399   |   email: info@black-jack-studio.cz