Pro hledání na webu použijte tento formulář:

SPORTOVNÍ ORTOPEDICKÉ VLOŽKY SIDAS, KOMFORT & VÝKON

“Noha je mistrovským dílem přírodního inženýrství“ Leonardo da Vinci

 

Noha je složena z 28 kostí, 16-ti kloubů, 107 vazů a 27 svalů. Obě nohy dohromady tvoří čtvrtinu celé kostry člověka. Nohy tvoří základ Vašeho těla a přitom celá jeho váha spočívá jen na několika cm2. Mají stabilizační, absorpční a pohonnou roli a jsou základním faktorem pro udržení rovnováhy a správné funkce zbytku těla.

Nohy Vás nosí každý den. Jsou opravdovým senzorem, pomocí kterého dostáváte řadu informací pozitivních nebo negativních které se dále přenáší Vaším tělem. Jsou téměř neustále v pohybu. Reagují na vaše povely. Přizpůsobují se aktuálnímu povrchu. Při velké zátěži se dokáží prodloužit až o 1,5cm na délku.

Dle našich zkušeností investují výrobci sportovní i běžné obuvi nemalé částky do designu, vývoje a nákupu specielních materiálů na výrobu podešví a svršků obuvi, ale přitom často zapomínají na vnitřní výbavu, která je v podstatě jak pro sportovce, tak i pro obyčejného spotřebitele mnohem důležitější, protože chrání to nejcennější - jeho zdraví.

Téměř žádná běžně prodávaná obuv není vybavena kvalitní vložkou, která by aktivně podporovala klenby nožní, fixovala nohu v obuvi a vedla ji pod optimálním úhlem. Nabízíme Vám vložky CONFORM´ABLE, které představují to nejlepší ve vývoji a výrobě vložek do obuvi. Jsou určeny nejen pro sport a aktivní jedince, ale i pro pohodlnou a komfortní chůzi.

 

Podporují:
dokonale vyplní prostor mezi chodidlem a obuví. Unikátní biomechanický 3D tvar zajišťuje podporu klenby a působí tak proti vzniku plochonoží.Stabilizují:
přesně kopírují tvar Vašich nohou, dochází ke stabilizaci Vašeho postoje, a tím i k prevenci vadného držení těla. Tvar vložky je takový, že vede nohu pod optimálním úhlem při nášlapu na patu i odrazu od špičky a tím působí také proti vzniku vbočené nebo vybočené nohy.

 

Tlumí:
pro tento účel speciálně vyvinuté antišokové materiály chrání patní kost, která je jednou z nejzatíženějších v těle. V přední části zase zmírňují rázy a šetří tak příčnou klenbu a prstní klouby.

 

Působí preventivně:
proti bolestem nohou, páteře, zad, ramen, koleních a kyčelních kloubů. Anatomický 3D tvar zajistí rozložení váhy Vašeho těla na celou plochu vložky, čímž se sníží přetížení prstních kloubů a paty.

 

 

 

 


 


Kosmetické a nehtové studio Black Jack   |   tel: +420 777 247 399   |   email: info@black-jack-studio.cz